Merhaba,

Restoran, Lokanta, Cafe, Tatlı Salonu, Pastane, Fırın, Kahve ve Simit Salonu, Çorbacı, Tatlıcı, Balıkçı, Kahvaltı Salonu, Dürümcü vb. işletmeler için;

iletişim adreslerini, telefon, fax, e-mail, dijital harita konumu, sosyal medya paylaşım adresleri, varsa web sitelerini buradan paylaşarak kitlelere ulaştırmaları için ideal bir dijital platform olan Vizyon Van Süper Sayfa sizin için stratejik bir pazarlama noktasıdır.

Manşet ve fotoğraf galerinizde menü, broşür, işletmenizin – mekanınızın fotoğrafları, yaptığınız etkinliklere ait görsel ve videolarınızı yayınlama fırsatınız artık sizin elinizde.

Tüm bunlara ek olarak; Yılda 4 (dört) defa ücretsiz olarak indirim ve kampanyalarınızı ana sayfamızda yayınlama hakkına sahip olmaktasınız.

Google ‘ın mükemmel mobil uyumlu olarak belirlediği vizyonvan.com google SEO açısından sizi ilk sayfada ve ilk sıralara ulaştıracak bir altyapıya sahiptir.

Dünya standardında ve sadece reklama dönük değil sosyal içeriklerin ve etkinliklerin de bulunduğu bu platforma siz de katılın.

Müşterileriniz ve Kazancınız artsın, işletmeniz prestij kazansın.

İletişime Geçin Süper Sayfa Sahibi Olun

Adres: Ferit Melen Bulvarı, Hastane 2. Cadde Büyük Urartu Oteli Karşısı DİARSA İş Merkezi Kat:5 No: 20 İpekyolu / Van

Telefon: 0532 265 6534

E-mail: info@vizyonvan.com

Web: www.vizyonvan.com

Facebook: facebook.com/vizyonvan

Twitter: twitter.com/vizyonvan

 

Firmanın Haritadaki Konumu

 

Foto Galeri