Dijital Reklamcılık

İnternet ortamında kaybolmak Dünya’da kaybolmaktan daha kolaydır. Bu nedenle milyonlarca site ve milyonlarca satıcı içerisinden sizin ilginizi cezbeden ürünleri almanızı sağlamaya yönelik olan bir reklamcılık hizmeti olan Dijital Reklamcılık doğmuştur.

Dijital Reklamcılık, Dijital Pazarlamanın nasıl yapılması gerektiği konusunda SEO – SEM – EMAIL MARKETING – SOSYAL MEDIA MARKETING – MOBIL MARKETING – VIRAL MARKETING gibi konularda uzmanlık gerektiren bir reklamcılık dalıdır.

Bizim gibi, sürekli gelişerek daha üst seviyede bilgisi olan Dijital Reklam Ajanslarının, müşterilerine daha çok satış yaptırabildiği gerçeği göz önüne alındığında çok şey kazanacağınızı vaat edebiliriz.

ABD ve Avrupa’da pazar payını sürekli olarak arttıran bir stratejik reklamcılık sektörü haline gelen dijital reklamcılık, ülkemizde de popülaritesini gittikçe arttırmaktadır. 2014-2015 Yılları arasındaki artış oranı parasal olarak yaklaşık 240 Milyon Liraya ulaşmıştır. Bu pazarın farkında olan işletmeler sürekli olarak yatırım yapmaya devam ederek işlerini çağın ötesine yani geleceğe taşıyorlar.

Biz dijital reklamcılık alanında 4 yıllık birikimimizle Micro Ajans bünyesinde Vizyon Van olarak sizlere hizmet vermek için varız.

Bizimle iletişime geçin ve işinizi, sattığınız ürün, marka veya hizmetleri daha geniş kitlelere en etkili şekilde sunmanıza katkı sağlayalım.

_____________________________________

Web Sitesi

Tanınmanın en kolay ve en güvenilir yolu web sitesi sahibi olmaktır. Web sitenizi ziyaret edenler sizi tanımak için birinci elden bilgi alırlar ve bu bilgiyi beğendikleri taktirde başkalarıyla da paylaşırlar. Böylece siz kendinizi son kullanıcıya tanıtmış olursunuz ve bunun için ayrıca bir reklam bedeli ödemezsiniz. Ziyaretçileriniz de internetin olduğu her yerde paylaşmak istediğiniz verilerinize ulaşabilir.

Web site tasarımı ile 7 yıllık tecrübeli kadromuzla sizlere ister işyerinizi için tanıtım amaçlı bir site, ister kişisel bir site, ister e-ticaret sitesi yapabiliriz.

Referanslarımızdan bazılarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

(Not: Tüm referanslar gizlilik ilkesi nedeniyle paylaşılmamıştır.)

_____________________________________

SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı

SEO (search engine optimization) olarak bilinen ve internet sitelerinin masaüstü ve mobil görünümlerinin optimize edilmesinin yanında arama motorlarında (Google, Yahoo, Bing, Yandex) birinci sayfada ve birinci sırada çıkmasını sağlamak için yapılan çalışmaların tümünü ifade eder.

İnternet siteniz arama motorlarında belirlediğiniz anahtar kelimelerde ilk sıralarda yer alarak site ziyaretçilerinizin, müşterilerinizin ve kazancınızın artması için ciddi ve uzmanlık gerektiren bir iştir.

Mesela; Bir reklam ajansı olduğunuzu varsayalım ve Van’da hizmet verdiğinizi düşünelim. Google ‘a “van reklam” yazıldığında ilk sırada kim olursa olsun, sizin sitenizin ilk sıraya çıkması mümkündür.

Bu örnekte olduğu gibi diğer bütün sektörler için yapılabilecek bir çalışma olan SEO hizmetinde 4 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet vermemiz için bizimle BURADAN iletişime geçin.