WEB – TABLET – MOBİL OPTİMİZASYON

Arama motorları (Google, Yandex, Bing, Yahoo) arama sonuçlarını mobil ve masaüstü görünüm şeklinde ikiye ayırır. Şayet firmanızı tanıtırken aldığınız hizmet mobil uyumlu değilse kullanıcıların %68 i arama yaptığı siteyi 2-3 saniye içerisinde kapatır.

Bu arama motorlarından elbette ki en önemlisi Google; 21 Nisan 2015 tarihinden itibaren  sitelerin mobil uyumlu olup olmadığını doğrudan sonuçlarda göstermeye başlamış ve mobil uyumlu siteleri arama sonuçlarında yukarı sıralara taşımaya başlamıştı.

Süper Sayfa, Mobil optimizasyon yapısı sayesinde arama sonuçlarında sizin yazı, görsel, video ve dijital haritalarda net bir çözünürlükle bulunmanızı sağlar.

Süper Sayfa, sizi tanıtırken kullanıcının ekranı büyütmek için uğraşmasına gerek bırakmadan tüm tanıtıcı argümanlarınızın rahat bir şekilde görüntülenmesini sağlar.FİRMANIZ KOLAYCA ULAŞILABİLİR OLACAK

Süper Sayfa, işyerinize ait konum bilgisi, telefon, adres, web siteniz ve sosyal medya sayfalarınıza ulaşılması hizmetinden faydalanmanızı sağlar.


DİJİTAL GALERİNİZ

 

Süper Sayfa, firmanıza ait veya ürünlerinize ait fotoğraf, broşür ve videoları yayınlama hizmetinden faydalanmanızı sağlar.MANŞET GÖRSELLERİNİZ

Süper Sayfa, Kullanıcı müdahalesine gerek olmadan 3 saniyede bir değişen manşet görseller sayesinde insanları etkileyebileceğiniz ve direkt olarak son kullanıcıya hitap edebileceğiniz hizmetten faydalanmanızı sağlar.

 


SOSYAL MEDYA ETKİLEŞİMİ 
 

Süper Sayfa, Manşet görsellerinizin hemen altında bulunan Facebook, Twitter, Whatsapp, Google+ ve Mail yolları ile firmanızın reklamını sosyal medya ortamlarında paylaşılması hizmetinden faydalanmanızı sağlar.

 


TANITIM YAZINIZ
 

Süper Sayfa, Firmanızı, yaptığınız işi, müşterilerinize sunduğunuz ürün, marka ve hizmetleri doğruca anlatabileceğiniz ve yaptığınız işlerin daha iyi bilinmesini sağlayan yazı alanı, hizmetinden faydalanmanızı sağlar.

 


DİJİTAL HARİTA BİLGİNİZ


Süper Sayfa, site üstü ve tam ekran hartalarda öncelikli olarak görüntülenirsiniz ve bu sayede kullanıcı dijital haritada konumuna göre kendisine en yakın olan yerleri görebilir, sektörüne göre kategorize edebilir ve size daha rahat ulaşma imkanı sağlar.

 

Süper Sayfa Hizmetinden Yararlanmak İçin TIKLAYIN!