Vizyon Van | Dijital Reklamcılık

Dijital Reklamcılık

Teknolojinin her alanda ilerleyişini hız kesmeden sürdürmesinin birçok avantajından biri de işletmelerin kendilerini ifade edebilecekleri ve gerçek anlamda son kullanıcıya ulaşan pazarlama stratejileri geliştirme olanağıdır.

Dijital Pazarlama, günümüzde sürekli gelişerek insanların neyi nasıl satmak istediklerine yöneltmesinin yanında, aracısız satışın önünü de hali hazırda açmış bulunuyor. Ürettikleriniz, sattığınız markalar ve sunduğunuz hizmetlerden sadece geleneksel reklamcılıkla insanların haberdar olmasını bekleyerek size ulaşmalarını ummak, artık çok zor bir satış taktiği durumuna geldi.

Dijital Reklamcıık günümüz işletmelerine, Ürettikleri ürünleri, sattığı markaları ve sunduğunuz hizmetleri, müşteri kapasitesini göz önüne alarak hedef kitlesine aracısız bir şekilde doğrudan sunum yapma imkanı sağlar.

Dijital Reklamcılık, yerel işletmeler, ulusal markalar ve uluslararası firmaların kendilerine ait satış kotaları koydukları bir alan olmanın yanında sürekli büyüyen pazar payıyla ülkemizde de ciddi rakamlara ulaşmış bulunuyor.

REKLAMCILIK YATIRIMLARI TABLOSU

Tabloda görüleceği gibi, İnternet ve Mobil Reklamcılığın sadece bir yılda %3 civarında büyüyerek farkını 124,402,000TL değerine çıkarak belli bir artış sağlamıştır.

Bu da gösteriyor ki, teknolojiye ayak uydurmayan işletmelerin büyümesi zorlaşacak ve satış oranları düşecektir. Dijital Pazarda yerini alan ve tanınmışlığını markalaşmaya dönüştürmeyi başaran firmaların yükselişi devam edecektir.

Dijital Reklama Önem Verenler Günümüzün ve Geleceğimizin Kazananları Olacaklardır.

Micro Ajans, Vizyon Van Projesiyle Kentin Dijitalleşmesine ve daha da tanınmasına katkı sağlayan rakipsiz bir projedir. Siz de Vizyon Van’a katılarak dijital pazarda yerinizi sağlamlaştırın.